Jak zarezerwować wyjazd na wakacje jak się nie wie gdzie, kiedy i skąd

Zagadała mnie ostatnio nieopatrznie na czacie konsultantka travleplanet. Wymarzyłam sobie, że gdzieś polecę na ferie zimowe z dzieciakami, i jak ta zaoferowała pomoc, to pochwaliłam się jej, że właśnie znalazłam ciekawą ofertę na wakacje w Egipcie, więc raczej nie musi mi w niczym pomagać. Wysłałam jej linka do tej oferty. Na co ona:
– Ale to jest oferta bez samolotu…
– Ojjj, to może jednak lepiej jak Pani mi pomoże.
Po przemęczeniu Pani co do moich nieskonstruowanych jeszcze planów z rozmazanych co do ferii marzeń, z niepewnością co do destynacji oraz ilości dni, gdy ta już mi wysyłała około milion ofert, konsultantka nagle skomentowała wysyłane przez siebie propozycje:
– Dobrze, że to po feriach, bo wtedy jest taniej.
– PO FERIACH?!?! Nie! Ja właśnie chcę w ferie lecieć! Pani pewnie myśli o terminie ferii warszawskich, ale mieszkam w Trójmieście – pouczyłam ją, myśląc, że może umknęła jej ta informacja.
– Ferie w Trójmieście są między 9-24 lutego…
– O Boże! To ja poproszę właśnie wtedy!
Na sam koniec tej cudownej konwersacji podziękowałam cierpliwej konsultantce, zostawiając jej jeszcze do sprawdzenia dla mnie opcje z odlotem z Katowic i z Warszawy, chociaż wcześniej stanowczo twierdziłam, że jedynie odlot z Gdańska biorę pod uwagę.
– Dziękuję ogromnie! Bez Pani nie tylko zostałabym bez wyjazdu w ferie, a przy okazji straciła kawałek roku szkolnego na wyjazd, ale na dodatek musiałabym płynąć łódką z trójką dzieci do Egiptu, bo nie miałabym samolotu…
Konsultantka Travelplant profesjonalnie podeszła do sprawy:
– W którymś momencie rezerwacji brak samolotu byłby zauważalny.
– Tak. NA LOTNISKU prawdopodobnie byłoby to bardzo dla mnie zauważalne…
😀

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.