Kluski bardzo leniwe

A więc tak. Jakby to ująć, byście wyczuli, że choć śmieszne to co mówię, to jednak przesłanie niesie poważne? Chyba tak to ujmę:

Jak chcecie coś osiągnąć, to nie możecie szukać zastępników na to, co wiecie, że musi BYĆ, żeby była taka możliwość. Że żaden zastępnik nigdy nie będzie umiał zastąpić tej właśnie rzeczy. Że choćbyście się starali najmocniej coś osiągnąć, to nie oszukacie samych siebie: nie będziecie mieli tego, czego pragniecie, jeśli pójdziecie na łatwiznę.

A teraz powiem to samo jasno i nieprzemądrzale 😉 NIE DA SIĘ ZROBIĆ KLUSKÓW LENIWYCH BEZ JAJEK. No zwyczajnie się nie da. Można próbować, można coś tam pokombinować, ale jednak składnik główny, i prawie że jedyny :D, to co tu dużo mówić, to składnik GŁÓWNY. I trzeba się z tym pogodzić, że jak nie masz SKŁADNIKA GŁÓWNEGO, to nie będziesz zadowolony, ani szczęśliwy. Czekaj na ten składnik główny, zabiegaj o niego wychodząc z domu na polowanie na jaja do sklepu, a w najgorszym wypadku nawet wysiedź te jaja. Postaraj się, bądź cierpliwy. A Twoje starania kiedyś może zaowocują czymś smacznym i pięknym. Czymś co ukoi Twoje nerwy, jak i pragnienia. Co Cię uszczęśliwi, nasyci, i pozwoli zapomnieć o wcześniejszych niespełnianiach marzeń. Chociażby – o kluskach leniwych… 😉

 

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.